Ruslink Express ile gönderilerinizi dünyanın dört bir yanına hızlı ve ekonomik bir biçimde ulaştırın
Bugün dünyamız hiçbir zaman olmadığı kadar küresel. Özellikle bilgi ve iletişim teknolojilerinin gelişimi ile birlikte dünya ticareti görülmedik düzeyde artmış durumda. Artık dünyanın dört bir yanındaki firmalar birbiriyle iletişime giriyor, iş yapıyor, kazanıyor. Faaliyetlerini sınır ötesine taşıyan firmalar kazançlarını katlıyor.

Dünya küreselleştikçe uluslararası kurye hizmetleri önem kazanıyor, bu sektör giderek büyüyor. Çünkü uluslararası planda iletişime geçmiş firmaların, evrak gönderimi ve paket gönderimi ihtiyaçları katlanarak büyüyor. Bu firmalar böylesi ihtiyaçlarını karşılamak için artık yurtdışı kurye servisini daha fazla kullanmaya başlıyorlar.

Ama böylesi bir ortamda ayakta kalabilmek, daha çok kazanabilmek için hız onlar için çok önemli. Bu yüzden yurtdışı ekspres kargo hizmetlerinden yararlanmak istiyorlar.

Sadece firmalar mı? Hayır. Artık ulusal sınırlar bireysel kullanıcılara da yetmiyor. Kimi dünyanın herhangi bir noktasında yaşayan ailesine, akrabasına, arkadaşına memleketinin enfes lezzetlerini bir araya getiren yiyeceklerden oluşan kolisini göndermek istiyor, kimisi de yaptığı ve internet üzerinden sattığı bir el sanatları ürününü ABD’ye, Rusya’ya, Fransa’ya, vb. göndermek istiyor. Onlar da tüm bunlar için kargo gönderimi hizmetine ihtiyaç duyuyor.

25 yıllık deneyimizle ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz

Siz de Ruslink Express’in sunduğu bu olanaklardan yararlanmak istemez misiniz? O halde hemen bizi arayın. Bize http://www.ruslinkexpress.com web sitemizdeki formları doldurarak ya da +90 (212) 470 30 00 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilirsiniz. Ruslink Express’in deneyimli uzmanları size yardımcı olmak için hazır.