Parsiyel Taşımacılık
Şirketimiz küçük ölçekli yüklerin taşıması konusunda size yardımcı olacaktır. Binlerce devamlı müşterimiz, hızlı teslimat süresi, güvenilirlik, ve sunduğumuz avantajlardan son derece memnun.

           Parsiyel Taşımacılığı Nedir ve Kimin İçin Uygundur
Parsiyel taşımacılığı, bir veya daha fazla alıcı tarafından farklı firmalardan sipariş edilen malların tek birleşmiş yük halinde taşıma sürecidir.

                 Parsiyel Teslimatın Avantajları 
Tasarruf : Az miktarda genel kargo göndermek için müşterinin bu amaçla kiralanan aracının navlun bedelini ödemesi gerekmez.
Kolaylık :  Bu tür taşımacılık tehlikeli maddelerin dışındaki tüm yükler için uygundur.
Güvenilirlik : Bu hizmet, sınırlı sayıda yurt dışından mal ithal eden bireyler ya da küçük ölçekli şirketler için mükemmel bir çözümdür.

                         Rusya ve BDT Ülkelerinde Parsiyel Yüklerin Hızlı ve Ekonomik Teslimi
RUSLINK Şirketi, kara ve deniz yük taşımacılığı alanında 23 yıllık tecrübeye sahip. Bu uzun süre zarfında, güvenilir bir nakliye şirketi olarak itibar kazandık; farklı ülkelerden binlerce kişi hizmetlerimizden devamlı olarak faydalanıyor. Genel yük nakliyatı, RUSLINK Şirketinin ana uzmanlık alanlarından biridir. Bize güvenerek mallarınızın güvenli bir şekilde tam zamanında adrese ulaşacağından emin olabilirsiniz.