Rusya’ya ve BDT’ye ekspres kargo                     

Karadeniz’den komşumuz Rusya, dünyanın en büyük ekonomilerinden birisi. Özellikle zengin doğal kaynakları, yüksek teknoloji içeren askeri teçhizat imalatıyla Rusya, dünyanın ilk 10 ekonomisinden birisi konumunda. Zaman zaman siyasi gerekçelerle ilişkiler bozulsa da Rusya, Türkiye ekonomisi için önemli bir ortak. Sovyetler Birliği’nin dağılmasından sonra yaşanan gelişmeler, her iki ülke arasındaki ticaret hacminin önemli boyutlara ulaştığını gösteriyor. Özellikle tekstil, gıda, hazır giyim, boya ve mobilya sektörlerinde yer alan firmalar, Rusya’ya ihracat yapıyorlar. Dolayısıyla bu firmalar Rusya’ya kargo gönderimi konusunda kaliteli hizmet sunan, güvenilir firmalar arıyorlar.

Rusya’ya ekspres kargo göndermek için Ruslink en doğru seçim

Ruslink Ekspres işte bu firmaların en önemlilerinden birisi. Ruslink Group bünyesinde yer alan Ruslink Ekspres, özellikle Rusya’ya ekspres kargo göndermek isteyen firma ve kişilere çözüm üretiyor. Ruslink Group sektöre Türkiye-Rusya hattında her çeşit mal taşımacılığı yaparak adımını attı. Bu yüzden Ruslink Express, Türkiye’den Rusya’ya paket gönderimi konusunda engin bir deneyime sahip. Uzmanlarımız lojistik sektöründe 20 yılı aşkın deneyime sahip, bu deneyimin de önemli bir bölümünü Rusya’ya yapılan taşımacılık faaliyetleri oluşturuyor. Bu yüzden Rusya’ya acil kargo için Ruslink Ekspres en doğru seçim.

Ruslink Ekspres, Rusya’ya hızlı kargo konusunda sektörünün en önemli firmalarından birisi. Ancak Ruslink Ekspres’in faaliyet alanı Rusya ile sınırlı değil. Özellikle BDT (Bağımsız Devletler Topluluğu) ülkeleri de Ruslink Ekspres’in faaliyet gösterdiği temel ülkeler arasında yer alıyor. Bölgeyi tanımanın verdiği avantaj ve güçlü altyapımızla kargolarınızı, Rusya ile Azerbaycan, Beyaz Rusya, Ermenistan, Kazakistan, Kırgızistan, Moldova, Özbekistan ve Tacikistan gibi BDT ülkelerine en kısa süre içerisinde ulaştırıyoruz.

Farklı paketlerle size çözüm sunuyoruz

İsterseniz Rusya’ya hızlı kargo göndermek isteyen ihracatçı-ithalatçı bir firma olun, isterseniz de Rusya’daki yakınlarına paket göndermek isteyen kişiler olun. Ruslink Ekspres olarak size hizmete hazırız. Üstelik farklı paket seçenekleriyle size bu hizmeti sunuyoruz. Rusya’ya ekspres kurye bu paket seçeneklerimizden birisi. Kargonuzu kapınızdan teslim alıyor ve istediğiniz adrese yine kapıdan teslim ediyoruz. İsterseniz kargonuzu kapınızdan alıyor havaalanına teslim ediyoruz. Havaalanından kargonuzu teslim alıp kapınıza teslim etmek, kargonuzu havaalanından alıp yine havaalanına teslim etmek, diğer paket seçeneklerimiz arasında. İhtiyacınız olan ne ise, size onu sunuyoruz. Üstelik seçtiğiniz pakete göre size Rusya’ya 1 günde kargo (Moskova’ya) teslim taahhüdü de verebiliyoruz.

25 yıllık firmamız, özellikle Rusya ve BDT ülkeleri konusunda zengin bir bilgi birikimi ve deneyime sahip. Bu yüzden size dilerseniz Rusya’ya kurye hizmetinin dışında Gümrükleme, Lojistik, Sertifika, Finans Sistemleri ve Uygulamaları, İthalat-İhracat ve tüm Dış Ticaret Mevzuatları ile ilgili danışmanlık hizmeti de veriyoruz.

Hemen Rusya’ya kargo gönder!

Rusya ve BDT ülkelerine ekspres kargo göndermek mi istiyorsunuz. O halde hemen bizi arayın. Kaliteli hizmetimiz ve uygun fiyatlarımız size çok cazip gelecek. Bize http://www.ruslinkexpress.com web sitemizdeki formları doldurarak ya da +90 (212) 470 30 00 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilirsiniz.

________________________________________________________________________

Avrupa’ya Ekspres Kargo

Bundan 600-700 yıl önce, tam olarak 1353 yılında, belki de hepimizin kaderini belirleyecek bir olay yaşanır. Osmanlı Devleti hükümdarı Orhan Bey’in oğlu Süleyman Paşa, ilk kez Rumeli topraklarına ayağını basar. Gelibolu’daki Çimpe Kalesi artık Osmanlı Devleti’nindir. Yıllar birbirini kovalar, Osmanlı İmparatorluğu Rumeli (Avrupa) topraklarında kök salar, hatta iki kere Viyana kapısına kadar gidilir. Artık Türkler, Avrupa’nın önemli bir parçasıdır.
Bundan yaklaşık 50 yıl önce de milyonlarca Türk’ün kaderini belirleyecek bir başka olay yaşanır. İkinci Dünya Savaşı’ndan yıkımla ayrılan Federal Almanya, işgücü açığını karşılamak için misafir işçi (gastarbeiter) talebinde bulunur. Türkiye’den misafir işçi olmak isteyenlerin göçü başlar. İlk kafile 10 kişidir, ama sonra buna binler, yüzbinler eklenir.  Yıllar içinde bu göç dalgası büyür, hatta diğer Avrupa ülkelerine sıçrar. Artık Avrupa’da resmi olmayan rakamlara göre Türkiye’den göç eden 5-6 milyon kişinin yaşadığı bir “acı vatandır” artık.
Avrupa ile Türkiye arasında köprü oluyoruz
Kısacası zaman zaman krizler yaşansa da Avrupa ile Türkiye’nin arasında kopmaz toplumsal, kültürel, ekonomik, politik, vb. bağlar vardır.
Örneğin bugün çoğumuzun ailesinde bir “gurbetçi” vardır. Onlarla iletişimimizi sürdürürüz. Zaman zaman onlar bizim ziyaretimize gelir, zaman zaman da biz onların gurbet hasretlerini dindirmek için buradan Avrupa’ya paket gönderimi yaparız. Hatta bazen ihtiyaçlar o kadar acil olur ki, Avrupa’ya acil kargo gönderimi ihtiyacımız olur. Bunun için Avrupa’ya kurye hizmeti veren şirketler arayışına gireriz.

Peki, Avrupa’ya kargo gönderimi ihtiyacı olan sadece ailesinde gurbetçi olanlar mı? Elbette ki hayır. Yukarıda bahsettiğimiz gibi Türkiye ile Avrupa arasında kopmak ekonomik bağlar vardır. Hatta Türkiye’nin dış ticaretinin yarısından fazlası Avrupa ile yapılmaktadır. Türkiye ile Avrupa arasında çok büyük boyutlarda mal ve hizmet akışı gerçekleşmektedir. Yani çok sayıda firma Avrupa ülkeleri ile ihracat ve ithalat yapmaktadır. Ve bu firmalar da Avrupa’ya hızlı kargo gönderimi için talepte bulunmaktadır. Bilgi ve iletişim teknolojilerindeki muazzam gelişimin lojistik sektörüne uyarlanmasıyla birlikte, Avrupa’ya ekspres kargo bir ihtiyaçtan çok gereklilik halini almıştır.
İhtiyacınıza uygun çözümler Ruslink Express’te
İşte Ruslink Express, ekonomik ve hızlı çözümleriyle tüm bu ihtiyaçlara yanıt veren,  sektörünün en önemli firmalarından birisidir. 1992 yılında Türkiye-Rusya hattında her çeşit mal taşımacılığı yaparak sektöre adımını atan Ruslink Group bünyesinde 2013 yılında kurulan Ruslink Express, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere hizmet coğrafyasını tüm dünyaya genişletmiş durumda.

Ruslink Express olarak sizlere güvenli ve kaliteli hizmet sunmak en büyük önceliğimiz. Her biri lojistik sektöründe 20 yılı aşkın deneyime sahip çalışanlarımızla sizlere neye ihtiyacınız varsa onu sunuyoruz. Dört farklı teslim seçeneğimiz var. Kapıdan kapıya teslim (door-to-door), kapıdan havaalanına teslim,  havaalanından kapıya teslim ve havaalanından havaalanına teslim size sunduğumuz seçenekler.

Danışmanlık hizmetlerimizle de yanınızdayız

Ayrıca sizlere verdiğimiz hizmet sadece hızlı kargo ile sınırlı değil. Avrupa ve Baltık ülkelerinden Rusya ve BDT Ülkelerine gönderecek olduğunuz tüm ürünleriniz için Gümrükleme, Lojistik, Sertifika, Finans Sistemleri ve Uygulamaları, İthalat-İhracat ve tüm Dış Ticaret Mevzuatları ile ilgili danışmanlık hizmeti de veriyoruz.

Amacımız sizlere kaliteli ve güvenli hizmet vermek. Kargonuzu dünyanın dört bir yanına, dilediğiniz yere en kısa süre içinde, üstelik uygun fiyatlarla teslim ediyoruz. Kısacası size hem vakit hem de nakit kazandırıyoruz.

Hemen bizi arayın!

Siz de Avrupa’ya yapacağınız gönderilerde Ruslink Express’in sunduğu bu olanaklardan yararlanmak istemez misiniz? O halde hemen bizi arayın. Bize http://www.ruslinkexpress.com web sitemizdeki formları doldurarak ya da +90 (212) 470 30 00 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilirsiniz.  Ruslink Express’in deneyimli uzmanları size yardımcı olmak için hazır.

Amerika’ya Ekspres Kargo

Bizden çok çok uzakta, yaklaşık 10 bin kilometre ötede bir ülke, bir küresel güç: Amerika Birleşik Devletleri. İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra İngiltere’nin “tahtını” devralan, dünyanın en büyük ekonomisinden bahsediyoruz. Bugün ABD dünyanın en büyük ticaret ülkesi konumunda bulunuyor. Ama aynı zamanda ABD yani Amerika (Türkiye’de halk arasında yaygın olarak bu kullanılıyor), dünyanın ikinci büyük imalatçı ülkesi.
Amerika Türkiye’ye mesafe olarak uzak bir ülke. Bu yüzden belki Avrupa ülkeleriyle olduğu gibi onunla aramızda yoğun sosyal, ekonomik ve kültürel ilişkiler yok. Ama yine de Amerika ile aramızda kopmaz politik ve ekonomik bağlar var. 2015 yılı verilerine göre Amerika, Türkiye’nin en önemli ihracat pazarı konumunda. Amerika ile ticaret hacmimiz ise 17,5 milyar dolar seviyesinde. Çok sayıda Türk firması ABD’ye ihracat ve ithalat yapıyor. Bu firmalar Amerika’ya kargo gönderimi konusunda kaliteli hizmet sunan, güvenilir bir firma arıyor.
Amerika’da yaşayan Türklerin sayısı ise Avrupa ülkelerine göre çok daha az. Aradaki mesafenin büyüklüğü bunda çok etkili kuşkusuz. Amerika’da yaşayan Türklerin sayısı için kesin bir sayı verilemese de bunun 250-300 bin civarında olduğu tahmin ediliyor. Özellikle 11 Eylül 2001 saldırısından sonra kısıtlayıcı göç politikaları nedeniyle bu sayı çok büyük miktarlarda artmıyor. Ama şurası da bir gerçek. Türkiye’nin en kalifiye, en seçkin işgücü, Amerika’nın yolunu tutuyor. Yani beyin göçü yaşanıyor. Amerika’daki Türk toplumu da Türkiye ile bağını koparmıyor, iletişimi sürdürüyor. Zaman zaman Türkiye’deki yakınları onların memleket hasretini dindirmek için orada bulamayacakları ürünleri bir araya getirerek Amerika’ya paket gönderimi yapıyor. Ama aradaki mesafe çok uzun olduğu için bazıları Amerika’ya hızlı kargo arayışı içine giriyor. Hatta kimileri paketlerini daha hızlı ve güvenilir olsun diye Amerika’ya kurye aracılığı ile göndermek istiyor. Bu yüzden onlar da güvenilir ve kaliteli bir hizmet veren, ama aynı zamanda ekonomik tarifeler içeren Amerika’ya ekspres kargo firması arayışı içinde oluyor.
Ruslink Express Amerika’ya kargo için en doğru seçim
İşte Ruslink Express ekonomik, hızlı ve güvenilir çözümleriyle, hem ihracatçı-ithalatçı firmaların hem de Amerika’da yakınları olan bireysel kullanıcıların derdine derman oluyor. 2013 yılında Ruslink Group bünyesinde kurulan Ruslink Express’in kökleri çok daha eskilere uzanıyor. Çünkü Ruslink Group sektöre, 1992 yılında Türkiye-Rusya hattında her çeşit mal taşımacılığı yaparak adımını attı. Ruslink Express ile hizmet coğrafyası, başta ABD olmak üzere tüm dünya ülkelerine genişlemiş durumda. Yani Ruslink’in sektörde 25 yılık bir deneyimi var. Bu yüzden Amerika’ya ekspres kargo için, Ruslink Express en doğru seçim.
Deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz
Ruslink Express hem dış ticaret firmalarına hem de bireysel kullanıcılara güvenilir, ekonomik ve hızlı kargo-kurye çözümleri sunuyor. Ayrıca her biri lojistik sektöründe 20 yılı aşkın deneyime sahip çalışanlarımızla sizlere neye ihtiyacınız varsa onu sunuyoruz
Ruslink Express olarak sizlere güvenli ve kaliteli hizmet sunmak en büyük önceliğimiz. Her biri lojistik sektöründe 20 yılı aşkın deneyime sahip çalışanlarımızla sizlere neye ihtiyacınız varsa onu sunuyoruz. Farklı teslimat seçenekleriyle, neye ihtiyacınız varsa size onu sunuyoruz. Kapıdan kapıya teslim (door-to-door), kapıdan havaalanına teslim,  havaalanından kapıya teslim ve havaalanından havaalanına teslim size sunduğumuz teslimat seçenekleri.
Hemen Amerika’ya kargo gönder!
Sözün özü Amerika’ya kargo gönderimi için size mükemmel çözümler sunuyoruz. Siz de Amerika’ya kargo, paket, vb. göndermek mi istiyorsunuz? O halde hemen Ruslink Express’i arayın! Kaliteli hizmetimiz ve uygun fiyatlarımız ile size en uygun çözümleri sunacağımızı göreceksiniz. Bize http://www.ruslinkexpress.com web sitemizdeki formları doldurarak ya da +90 (212) 470 30 00 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilirsiniz.