Küresel denizcilik hizmetleri ve yatırımları ile tanınan SevenSeas Grup, Türkiye’deki temsilcisi olarak Mare Tedarik, Lojistik, Denizcilik ve Dış Ticaret AŞ’yi (Mare Supply & Services) seçti.

1971 yılında kurulmuş olan EMS SevenSeas Grup; uluslararası sularda gerçekleştirdiği petrol arama platformları ve platform hizmet gemilerine, kruvaziyerlere, askeri gemilere, yeni inşa ve tersanelerdeki ticari gemilere yaptığı tedarikler ve uzun vadeli hizmet kontratları ile dünya denizcilik sektöründe adını başarılı şekilde duyurdu.

Binin üzerinde profesyonel çalışanıyla, dünya üzerinde yaklaşık 600 farklı limanda hizmet veren dünya devinin yöneticileri; 24 Mart 2016 tarihinde Mare A.Ş. Kurucusu Osman Bilgin ile İspanya’da biraraya gelerek önemli bir antlaşmaya imza attı. İki firma, önümüzdeki günlerde Türkiye’de ve evrensel projelerde ortak hizmet verecek.

Türkiye Karasuları’nda vereceği hizmetler ve projeler için temsilci olarak Mare A.Ş.’yi seçen EMS SevenSeas Grup yöneticileri, Türkiye’deki istikrarlı büyümeyi yakından takip ettikleri ve ülkedeki potansiyeli  göz önünde bulundurarak kalıcı yatırımlar yapmak istedikleri mesajını verdiler.  Yöneticiler, ayrıca tüm dünya denizlerinde de Türk armatörlerine hizmet vermeye hazır olduklarını dile getirdiler.

Tedarik Zincirinde Büyük Ortaklık